درباره ی سینا محمدیان

گروه آموزش فروش و کسب و کار

دوشنبه ی هر هفته پس از اتمام جلسه ام با شرکت بن مانو در خیابان شریعتی پیاده به سمت خیابان میرداماد حرکت میکنم و وقتی به هولدینک بزرگ نیکو میرسم دیگه خانم منشی در بخش اطلاعات یا پرسنل حفاظت نمی پرسند:با کی کارداشتید؟ یا نمی پرسند شما؟ میدونن که سینا محمدیان هستم و اومدم دیدن آقای جهانی!قراردادم با بن مانو از ابتدای آذر ماه شروع شد و امروز یازدهمین بار است که هر دوشنبه برای متقاعد سازی آقای جهانی برای خرید محصول از من به دیدنش می روم! در کنار این شخص با تجربه  که سالیان سال مدیریت در بزرگترین کارخانه های صنعتی را دارد بسیار مطالب آموختم و امروز روزی بود که ایشان بالاخره قرارداد رو امضا کردند و موقعی که خوشحال و شادمان از ایشان خداحافظی میکردم به من گفتند اقای محمدیان،از یه چیزت خیلی خوشم میاد! تو واقعا خستگی ناپذیری!همه جوره امتحانت کردم از میدون به در بشی اما وایسادی! گفتم تازه کارمون شروع شده!فروش آغاز تعهد است!

با خنده اومدم بیرون و یاد دارکوب افتادم!اینقدر به درخت میزنه و میزنه و میزنه تا اون رو سوراخ میکنه!

در طول زندگیم خیلی جاها بیخیال شدم،مسیر عوض کردم و خسته و نا امید شدم،اما بعد از گذشت این سالها،پس از تحمل این همه شکست سینایی تربیت کردم که با تمام سختی های شغل فروش،دارکوبه! اینقدر ادامه میده و متمرکز هست تا به هدفش برسه.

من با بزرگترین شرکت تکنولوژیک و فروشنده ی کالای ایران افتخار همکاری داشتم،دیجی کالا

با بزرگترین صادر کننده و تولید کننده ی نخ در ایران افتخار همکاری داشتم هولدینگ نیکو صاحب 19 کارخانه تولید و رسیندگی نخ

با بزرگترین فروشگاه پوشاک مردانه در حوزه ی و کت و شلوار افتخار همکاری داشتم،هاکوپیان

بزرگترین بانوی رستوران دار ایران،سرکار خانم فاطمه طریقت صاحب برند هانی افتخار همکاری داشتم.

بزرگترین تولید کننده و بسته بندی کننده ی قهوه ،بن مانو 

بزرگترین شرکت گارانتی موبایل آوات

بزرگترین شرکت لجستیک ایران،یکتا لجستیک

و.... بسیاری از شرکت های قدر ایران همگی از مشتریان من بوده و من افتخار داشتم در کنار این برند ها باشم. 

رسالت ما چیست؟

از همه  مهمتر من شاگرد احمد محمدیان بودم،پدرم از بزرگترین حقوق دانان ایران زمین بوده و هست و در تمام سالیان نوجوانی و جوانی شاگردی ایشون رو کردم و مشتری مداری رو از پدر مهربانم آموختم.پدرم دوست و رفیق و همراه و حامی بزرگ زندگی ام بوده و هست و با مشاوره های    عالی اش همیشه نوری برای مسیر پر پیچ و خم و تاریک زندگی ام بود.

مادرم که یک نقاش فوق العاده است وکه 

سالیان سال معلم بوده و همیشه از او این جمله رو به یادگار دارم، رهرو آن نیست که گهی تند و گه

.خسته رود،ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود

..

مادرم زیبا ترین داستان های زندگی را از کودکی به من آموخت و او همواره در کنار پدرم بزرگترین حامی زندگی من بوده و هست و همیشه سپاسگذار مهر و محبت او بودم و از نکات بسیار مهم ایشان اینه که توانایی صحبت به زبان های انگلیسی،فرانسه و آلمانی را دارد و تمام اوقات فراغت خود را برای آموختن زبان های مختلف می گذاشت و خود به تنهایی می توانست مسلط به زبانی صحبت کند.

من و همسرم در اردیبهشت 1398 با یکدیگر ازدواج کردیم و من افتخار دارم خودم رو خوشبخت ترین مرد روی کره زمین بدونم.از حمایت های او در کار و زندگی ام هرچه بگویم کم گفته ام و ما با هم همیشه به دنبال کسب علم،سفر و دیدن فیلم های عالی هستیم.یادگرفتیم قدر لحظه رو بدونیم و و نگران اتفاقاتی که نیفتاده نباشیم و با همین تفکر اینده یمان را زیبا بسازیم. او صاحب یک شرکت تامین کننده صنعتی نفت و پتروشیمی است و من هم با او در این شرکت به عنوان رییس هیئت مدیره شریک هستم.

همسر من از مسئولیت پذیر ترین آدم هایی است که تاکنون دیده ام و مدیری بسیار خوش رو و باید بگم رهبر قلب هاست.

وقتی از سال 1392 به صورت رسمی شروع به آموزش کردم،همیشه به دنبال یک موضوع بودم،که بعد ها فهمیدم به این تفکر و این موضوعی که تا این حد برایم مهم بود میگن رسالت، رسالت من ارزشمند کردن پاسپورت ایرانی بود. توی این روزهای سخت اقتصادی سیاسی و فشار بسیار سختی که روی مردم وجود داره بسیاری از مردم به فکر مهاجرت از این کشور هستند و طبیعتا من هم خودم را جدای از این گروه نمی دانم،اما هرچه باشد اینجا وطن ماست،خاک و سرزمین من ،ایران من.باید به نوبه ی خودم تلاشم را کنم تا این وضعیت بهبود پیدا کند و قطعا شما در این سایت با آموزه های من در مورد این مساله آشنا خواهید شد.وقتی رسالت مارتین لوتر کینگ آزادی سیاه پوستان بدون هیچگونه نژاد پرستی بود،و سالها پس از ترور او باراک اوباما رییس جمهور آمریکا شد،رسالت لوترکینگ به ثمر نشست و حیف که او نبود.

شاید من هم نباشم اما،تمام تلاشم را خواهم کرد.

من در دو حیطه ی فروش و کسب و کار آموزش می دهم.تا جان در تن دارم کمک میکنم شما محصولات خود را حلال وار و به درستی با خلاقیت فراوان خود به فروش برسانید و کاسب حلال خوری شوید، کمک میکنم کسب و کار شما رونق بگیرید،گسترش پیدا کند و از همه مهمتر با افتخار بگویید کارآفرینی هستید که انسان های بسیاری سر سفره ی کسب و کار و کارخانه ی شما مشغول کسب روزی هستند.

د ر کنار این موضوعات روابط بین کارمندی رو برای شرکت ها بهبود می دهم و کمک می کنم نیرو های شما بدون تفکر برتری ژن ها و داشتن پارتی با تخصص و کسب مهارت و تلاش برای داشتن  اخلاق حرفه ای رشد کنند.

در ادامه می توانید رزومه ی من را دانلود کنید و یا متن زیر را مطالعه بفرمایید.

 

بله،حتما فقط کافی است به ایمیل شخصی من یک پیام بفرستید و اونجا درخواست مشاوره کنید sinamohammadian@gmail.com طبیعتا از شما سوالاتی از نظیر این که کسب و کار شما چیست،مدل بازاریابی و فروش شما چگونه است،در کدام شهر قرار دارید و اینکه در چه حوزه ای به مشکل خوردید صحبت خواهیم کرد

دوست عزیز با توجه به اوضاع کرونا فعلا کلاس و سمینار حضوری نداریم،مگر با تعداد خیلی کم نفرات،اما وبینار تا دلتان بخواهد ما برگزار میکنیم از طریق لینک زیر می توانید از روند برگزاری وبینار یا کلاس ها مطلع شوید sinamohammadian.com/webinar

آموزش فروش و کسب و کار

درآمدت رو دو برابر رقیب های خودت کن! برای مشاوره رایگان، همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۶۴۲۸۰۵۶۹ تماس بگیرید.

تماس بگیرید