دیگه نمی خوام قربانی باشم

من دیگه نمی خوام قربانی باشم، از این به بعد به جای اینکه بگم: پول ندارم، میگم : چطوری می تونم پول دربیارم؟

 

 چطوری می توانم کسب وکار خودمو راه بندازم؟

 من از راسته خیابون سهروردی همینجوری میام پایین تابرسم به محل کار خودم، می بینم که همه مغازه دارا همشون بلا استثنا بیکارهستند، با خودم میگم :چرا اینا اینقدر سرشون تو گوشی موبایله! الان اینا کامل بیکارند! شاید شمای مخاطب بگید که آقا کار نیست خب! بله کار نیست، بازار نیست، بازار رو بساز! توی اینستاگرام می تونی پول در بیاری یا شروع کنی SMS دادن به مشتریان قبلی. شروع کنی عکس از محصولاتت بگیری،و برای آدمای دیگه بفرستی.

 

 بیکار نشین! با یک سازمانی برو صحبت کن، به فکر یک قرارداد گروهی باش. طرح شرکتی درست کن،اگر از من خرید کنید این مزایا به شما میرسه.فرقی نمیکنه کالای شما چی باشه، گوشی میخواد باشه، کابینت باشه، هر چی می خواد باشه حتی خشکشویی! اگر از من خرید کنید، اگر با ما قرار داد بلند مدت بنویسید و پرسنل شما از ما خرید کنند من به شما اینقدر تخفیف می دهم. من برای شما این خدمات رو انجام می دهم. برای مدیرانتون هدیه ویژه دارم. شما فقط منو معرفی کنید.

 هر موقع می بینیم یک مغازه دار بیکاره می فهمم یک جای کارش داره می لنگه. هر موقع می بینم یه سری از مغازه دارها جلوی مغازشون صف،کلی توی مغازه شلوغه؛ کلی مشتری دارن؛ می فهمم یه کاری کرده که بقیه انجام ندادن .مثلا شیرینی فروشی ناتلی در خیابان سهرودی، جایی که هر روز دارم می بینمش و اصلا نمی خوام تبلیغی براش کنم، هرچند وقت یکبار داره یه خلاقیت جدیدی به کار می بره.

شاید بگید پولداره،من میگم از ایده هاش پول درآورده و از پولش درست استفاده میکنه. خیلی ها با پول کاسبی میرن اول ویلا و ماشین می خرند،خیلی ها اول به فکر ایجاد یک دستگاه پول ساز میکنه.این مغازه اومده برای ویترین و ظاهرش کلی وقت صرف کرده،و برای برند خودش لوگوی واحد و یکسان طراحی کرده. همیشه در ویترنش یک کیک خاص میگذاره.یک کیکی که واقعا نظیرش کم دیده میشه. یکی از کارهای دیگه اش راه اندازی سفارش اینترنتی بوده و در کنارش باتمام اسنپ فود و این مدل سایت ها هم کار میکنه. برای مراجعین حضوری دستگاهی طراحی کرده سفارش و پرداخت رو راحت بدون نیاز به صندوقدار یا خدمه انجام میدهند.وقت گذاشته و نور پردازی مغازه رو براش برنامه داشته. در کنار فروش شیرینی قهوه،هات چاکلت داغ و تازه سرو میکنه و میفروشه،واقعیت اینه بیکار ننشسته و بیکار نخواهند نشست!بیکارنمیگیگیره!!!

با اقدام برای ایده هاش هر زمان از جلوش رد می شم میبینم که شلوغه! واقعیت اینه که اصلا محصولاتش هم ارزان نیست! ولی مردم واقعا خرید می کنند!

دوستم می گفت که وقتی می رم شرکتی صحبت می کنم، خیلی عادی به من میگن  چی به ما میرسه!طرف کارمند اون شرکته و میگه اگر بخوای من کاری میکنم که محصول تو رو بخرن!تو هم هوای ما رو داشته باش! این دوست ما تصمیم میگیره بیخیال این مدل فروش بشه و با خودش عهد کرد که من بهترین قیمتو می دهم، برترین خدمات رو میدهم ،کالا و خدماتم رو گارانتی می کنم، و کلی کارای دیگه رو به عنوان مزیت های خودش ثبت کرد، ،و زمانی که می رفت با مشتری صحبت می کرد، هیچ کس دیگه جرئت نمی کرد بهش یه همیچین پیشنهاد هایی بده!

 

 دوست من با پول هایی که قرار بود بابت هدیه بده تا ازش کالا رو بخرند، به جایش خدمات داد.،سرویس درست ارائه کرد، هوای مشتریشو داشتن ،شروع کرد مزیت های بیشتری رو برای مشتری انجام داد.

مژده به شما می خوام بدهم،شما می توانید بدون سرمایه خاصی ،بدون رانت ،بدون اطلاعات خاصی، بدون اینکه کمک خاصی داشته باشید، با کار درست و تلاش متمرکز و توکل به خدا موفق بشی. ودیگه نخواهی بگی که پول ندارم، چرا توایران به دنیا اومدم، این یا بخوای بگی از اینجا باید رفت! اینجا دیگه نیمشه زندگی کرد! دلار فلان شده! نه نه نه،ازت خواهش میکنم این ها رو بریز دور و تلاش کن.

آموزش فروش و کسب و کار

درآمدت رو دو برابر رقیب های خودت کن! برای مشاوره رایگان، همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۶۴۲۸۰۵۶۹ تماس بگیرید.

تماس بگیرید